Dne 30. 4. 2020 vydalo MŠMT dokument s názvem OCHRANA ZDRAVÍ A PROVOZ ZÁKLADNÍCH ŠKOL V OBDOBÍ DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020, který se vztahuje na základní provozní podmínky ZŠ v souvislosti s přítomností žáků 1. stupňů. Dle tohoto manuálu je povinností ředitelky školy vás seznámit s touto možností a podmínkami účasti na vzdělávacích aktivitách. Doporučuje se, aby zákonní zástupci zvážili rizikové faktory uvedené na čestném prohlášení, pokud žák patří do rizikové skupiny, a rozhodli o účasti žáka na vzdělávacích aktivitách s tímto vědomím. Při nástupu do školy je nutné donést vyplněné čestné prohlášení (formulář zde). Bližší informace k nástupu žáků 1. stupně zde.

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Žádné akce zatím neplánujeme.