V letošním školním roce se třída 7. A v hodinách angličtiny zapojila do programu evropských škol eTwinning. S partnerskými školami z Francie, Itálie, Španělska, Polska a Německa jsme vytvořili projekt Green eTwin Radio.

V první části projektu se navzájem seznamujeme se zajímavostmi našich zemí. V další části se těšíme na online setkávání se žáky zahraničních škol a nahrávání podcastů. Společným tématem projektu je ochrana přírody a environmentální problémy. Tyto aktivity nám pomůžou zajímavou a zábavnou formou odstranit zlepšit komunikaci v angličtině a nahlédnut do tříd v jiných zemích.

Pavlína Doležalová, vyučující AJ