Ve středu 3. dubna se konalo ve sportovní hale UP na Lazcích finále letošního ročníku Olomoucké školní basketbalové ligy, ve kterém se utkala družstva o 3., 2. a 1. místo.

Naše družstvo složené z žáků 1. – 3. tříd, kteří navštěvují kroužek Sportuj ve škole, se stalo vítězem letošní průběžné soutěže (prohrálo pouze 1 zápas), za což obdrželo poháry věnované sponzorem. Skvěle si vedlo také ve vyrovnaném  finálovém utkání, ve kterém nakonec o jeden koš prohrálo s družstvem ZŠ Demlova, a skončilo na 2. místě. Finálový turnaj jim budou připomínat diplom a medaile, které všichni dostali.

Blahopřejeme žákům a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

                                                                                                                                         B. Schneiderová

Složení družstva:

I.B – Vojtěch Skopalík, David Fabík a Sofie Hromádková, II.A – Martin Holub, Denis Koláček a Roman Ziegelheim, II.B – Amálka Feteriková, Kristýna Rezková a Barbora Sychrová, (Lukáš Navrátil), III.A – Patricie Bártová, Jakub Čechák, Sofie Kubíčková, Sofie Martiňáková

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

Sběr papíru
út + st + čt:
6:30 – 7:30, 14:00 – 16:00

6:30 – 7:30
ZŠ Zeyerova – hřiště
23. – 26. 4. 2019

 

Dopravní výchova
Semafor, 4. C
29. 4. 2019

 

Vydávání rozhodnutí o přijetí/nepřijetí v přijímacím řízení do 1. tříd 
8:00 – 15:30
29. + 30. 4. 2019

 

Svátek práce – státní svátek
1. 5. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
2. 5. 2019

 

Program E-bezpečí
6. ABC
6. 5. 2019

 

Den vítězství – státní svátek
8. 5. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
9. 5. 2019

 

Focení tříd
14. 5. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
16. 5. 2019

 

Výměnný pobyt, Francie
Erasmus+, vybraní žáci
20. 5. – 28. 5. 2019

 

Jumping drums
4. ročníky
20. 5. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
23. 5. 2019

 

Plavecký výcvik
2. AB
30. 5. 2019

 

Zlatá farma
Exkurze, 2. ročníky
31. 5. 2019