Finále Olomoucké školní basketbalové ligy

Ve středu 3. dubna se konalo ve sportovní hale UP na Lazcích finále letošního ročníku Olomoucké školní basketbalové ligy, ve kterém se utkala družstva o 3., 2. a 1. místo.

Naše družstvo složené z žáků 1. – 3. tříd, kteří navštěvují kroužek Sportuj ve škole, se stalo vítězem letošní průběžné soutěže (prohrálo pouze 1 zápas), za což obdrželo poháry věnované sponzorem. Skvěle si vedlo také ve vyrovnaném  finálovém utkání, ve kterém nakonec o jeden koš prohrálo s družstvem ZŠ Demlova, a skončilo na 2. místě. Finálový turnaj jim budou připomínat diplom a medaile, které všichni dostali.

Blahopřejeme žákům a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

                                                                                                                                         B. Schneiderová

Složení družstva:

I.B – Vojtěch Skopalík, David Fabík a Sofie Hromádková, II.A – Martin Holub, Denis Koláček a Roman Ziegelheim, II.B – Amálka Feteriková, Kristýna Rezková a Barbora Sychrová, (Lukáš Navrátil), III.A – Patricie Bártová, Jakub Čechák, Sofie Kubíčková, Sofie Martiňáková

Používáme cookies a obdobné technologie nezbytné pro správné fungování webu, a dále pro účely analýzy provozu a návštěvnosti a personalizaci obsahu a reklamy. Výběrem „Přijmout vše“ udělujete souhlas se zpracováním všech volitelných druhů cookies pro tyto zmíněné účely. Zpracování volitelných cookies můžete také odmítnout. Více informací v Zásadách používání souborů cookies.
Cookies settings
Přijmout
Odmítnout
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Jaké soubory cookie využíváme?

Na našem webu využíváme jen nezbytné soubory cookie - ty jsou reakcí na Vámi provedené akce, které představují požadavek na služby, jako jsou nastavení vašich předvoleb ochrany osobních údajů, přihlášení nebo vyplňování formulářů.

Tyto soubory cookie neukládají žádné osobně identifikovatelné informace.

Soubory cookie pro lepší funkčnost

Tyto soubory cookie umožňují poskytovat vylepšenou funkčnost a přizpůsobení webové stránky. Mohou být nastaveny námi nebo poskytovateli třetích stran, jejichž služby jsme přidali na naše stránky. Pokud tyto soubory cookie nepovolíte, některé nebo všechny tyto služby nemusí fungovat správně.

Jak dlouho zůstanou cookies v mém zařízení? Doba, po kterou soubory cookies zůstanou ve vašem zařízení, se odvíjí od toho, zda se jedná o „trvalé“ nebo „relační“ soubory cookies. Trvalé soubory cookies budou uloženy webovým prohlížečem a zůstanou platné až do nastaveného data vypršení platnosti, pokud je před vypršením platnosti neodstraníte (u nás je to 180 dní). Relační cookies naopak vyprší na konci vaší webové relace, když se webový prohlížeč zavře.
Save settings
Cookies settings