Ve středu 3. dubna se konalo ve sportovní hale UP na Lazcích finále letošního ročníku Olomoucké školní basketbalové ligy, ve kterém se utkala družstva o 3., 2. a 1. místo.

Naše družstvo složené z žáků 1. – 3. tříd, kteří navštěvují kroužek Sportuj ve škole, se stalo vítězem letošní průběžné soutěže (prohrálo pouze 1 zápas), za což obdrželo poháry věnované sponzorem. Skvěle si vedlo také ve vyrovnaném  finálovém utkání, ve kterém nakonec o jeden koš prohrálo s družstvem ZŠ Demlova, a skončilo na 2. místě. Finálový turnaj jim budou připomínat diplom a medaile, které všichni dostali.

Blahopřejeme žákům a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

                                                                                                                                         B. Schneiderová

Složení družstva:

I.B – Vojtěch Skopalík, David Fabík a Sofie Hromádková, II.A – Martin Holub, Denis Koláček a Roman Ziegelheim, II.B – Amálka Feteriková, Kristýna Rezková a Barbora Sychrová, (Lukáš Navrátil), III.A – Patricie Bártová, Jakub Čechák, Sofie Kubíčková, Sofie Martiňáková