Den Země v družině
Den Země jsme ve školní družině oslavili zábavnou stezkou s úkoly, která dětem přiblížila péči o přírodu. Na konci je čekala zasloužená sladká odměna.
Děti se také zapojily do osazování truhlíků květinami, které nyní zdobí školní hřiště a zároveň slouží jako pastva pro včely.

