Ve čtvrtek 10. května se 8. odd. ŠD pod vedením paní vychovatelky Šobrové přesunulo do olomouckého Rozária, kde společně s rodiči oslavili Den matek. 

Na začátku celé akce měly děti připravený krátký program s básničkami a písničkami. Poté si nachystalo každé dítě vyrobené přáníčko, které po skončení programu předalo své mamince.  Následovala sportovní část programu, do které se zapojily nejen děti, ale hlavně i jejich rodiče a prarodiče.  Jelikož sportovní část byla velice vyčerpávající, bylo potřeba doplnit energii v podobě opečených špekáčků. Poté už následovala volná zábava.  Akci jsme si všichni skvěle užili a radost nám udělalo i krásné počasí.

Kontakt

Základní škola Olomouc, Zeyerova 28, příspěvková organizace
Zeyerova 28/970
779 00 OLOMOUC

tel: 581 114 232
e-mail: info@zs-zeyerova.cz

Kalendář akcí

První den školního roku 2018/2019
3. 9. 2018